10 та 7 років позбавлення волі - рішення суду у справі про побиття 20-річного тернополянина, вчиненого у 2018 році - Спец. Материалы

Тернопільський міськрайонний суд погодився із позицією публічного обвинувача щодо доведеності вини 2 тернополян в інкримінованих злочинах та призначив їм покарання у виді 10 років та 7 років позбавлення волі. Одному з обвинувачених інкриміновано групове хуліганство й нанесення умисного тяжкого тілесного ушкодження, що спричинило смерть, а іншому – групове хуліганство із застосуванням зброї, її носіння без спецдозволу та погроза вбивством. Нагадаємо, 20-річного хлопця та його друзів побили в ніч на 30 червня 2018 року біля нічного клубу “Алюр” у Тернополі. Через 9 днів після бійки, потерпілий помер у лікарні, не приходячи до свідомості.

Об этом сообщает Руспрес

Правоохоронці затримали двох нападників, які нанесли того вечора тілесні ушкодження юнакам. Розслідуванням зібрано незаперечні докази їх вини. Процесуальне керівництво та підтримання публічного обвинувачення у суді здійснювалось прокуратурою Тернопільської області. .Джерело статті: “https://rezonans.info/mneniya/10_ta_7_rokiv_pozbavlennya_voli_-_rishennya_sudu_u_spravi_pro_pobittya_20-richnogo_ternopolyanina_vchinenogo_u_2018_roci”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя