Застерегли від цензури. Суспільне відреагувало на конфлікт ОП та Схем через сюжет про Зеленського в Омані

Радіо Свобода

Об этом сообщает Руспрес

Офісу президента вирішив судитися з програмою Схеми: корупція в дітях через сюжет про Зеленський в Омані

Радіо Свобода


Суспільне нагадало Офісу президента, що, згідно з законодавством, забороняється втручання держорганів у діяльність НСТУ для встановлення цензури, контролю й впливу на зміст інформації.

Про це сказано у повідомленні на сайті Суспільного.

Раніше Офіс президента закликав телеканал звернути увагу, що в його ефірі поширюють «інформацію, яка не відповідає дійсності». Йдеться про сюжет програми Схеми: корупція в деталях про візит президента Володимира Зеленського в Оман.

«Суспільний мовник дякує за рекомендацію і, користуючись нагодою, нагадує Офісу Президента, що згідно зі статтею 3 Закону України „Про Суспільне телебачення і радіомовлення України“ забороняється втручання державних органів та органів місцевого самоврядування, їхніх посадових і службових осіб, а також недержавних організацій у діяльність НСТУ з метою встановлення цензури, попереднього контролю та незаконного впливу на зміст інформації, що поширюється Суспільним телебаченням і радіомовленням України», — сказано в заяві.

Читайте також:
«Зустріч» Зеленського з Патрушевим: як поїздка президента в Оман вилилася в новий скандал

На Суспільному заявили, що ніколи не було підстав сумніватися в професіоналізмі колег-журналістів, які роблять програму Схеми: корупція в деталях.

Також мовник заявив, що підтримує намір Офісу президента подавати в суд з метою спростування інформації, адже саме такий спосіб вирішення конфліктів — найбільш прийнятний в демократичному суспільстві.

Читайте також:
Юрій Бутусов
Так навіщо Зеленський літав в Оман?

Нагадаємо, що Схеми в своєму розслідуванні повідомили, що секретар Ради безпеки Росії Микола Патрушев прилітав в місто Маскат в Омані, коли там перебував президент України Володимир Зеленський.

Він прилетів на приватному літаку Bombardier Global Express 6000 з бортовим номером 9H-VJN, який через добу доставив президента України до Києва.

В Офісі президента заявили, що Зеленський з Патрушевим ніколи не зустрічався, і вирішили звернутися до суду з позовом для спростувань і вибачень.


Джерело статті: “https://nv.ua/ukr/ukraine/politics/zelenskiy-v-omani-ta-shemi-suspilne-vidreaguvalo-novini-ukrajini-50070370.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя